Все про нерухомість - Статті

Пердача функцій реєстрації прав на нерухоме майно

Пердача функцій реєстрації прав на нерухоме майно від Міністерства юстицій місцевим органам влади.

Рішення про передачу функцій реєстрації прав на нерухоме майно від Міністерства юстицій місцевим органам влади було прийняте кабінетом міністрів на першому засіданні нового складу уряду в середу 20 квітня.

Як повідомляє міністер юстицій: «Міністерство юстицій продовжує передачу функцій реєстрації бізнесу і прав на нерухоме майно місцевим органам влади» Внесені зміни в проект постанови уряду про припинення надання адміністративних послуг з реєстрації майнових прав та реєстрації юридичних осіб органами міністерства юстиції у зв’язку з тим, що місцеві органи влади взяли ці функції на себе.

Постанову було прийнято без заперечень після внесення до порядку денного Закон про децентралізацію повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також прав на нерухоме майно та їх обтяжень було підписано президентом України Петром Порошенком 11 грудня минулого року.

Документально передбачено делегування органам місцевого самоврядування, місцевим держадміністраціям, нотаріусам та акредитованим суб’єктам повноважень з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців..

Нагору f