Все про нерухомість - Статті

На якому поверсі краще житиРішення з приводу бажаної висоти проживання прийняти складно. Сьогодні все більше  купують квартири, розташовані на більш високих поверхах. Люди, які потрапляють на високі поверхи, закохуються у вид, який відкривається з вікон. Крім того, екологічна обстановка більш сприятлива, оскільки менше відчувається загазованість повітря.

Також на останніх поверхах висотних новобудов все частіше розміщують елітні житлові об'єкти - пентхауси, які користуються підвищеним попитом серед покупців елітного житла.Ви плануєте купити квартиру. Вибір великий, очі розбігаються від різноманітних планувань, метражу, балконів, лоджій, поверхів. І дуже важливо заздалегідь визначитися, якому самому поверху ви хочете віддати перевагу, так як кожен має свої плюси і мінуси.

1-3 поверхи

Життя людей, що живуть на нижніх поверхах, проходить під кронами дерев. Більше того, з точки зору психологічного комфорту життя ближче до землі завжди краще - зберігається реальна зв'язок із зовнішнім світом.

З точки зору безпеки - оптимальний, при обваленнях або пожежах його мешканцям найпростіше покинути будинок. Зате розташовані на перших поверхах квартири нерідко грабують, а це означає, що доведеться витратитися на захист від зловмисників (решітки на вікна, добротну двері або сигналізацію).

Другий та третій поверх зручні для літніх людей і сімей з маленькими дітьми, особливо якщо в будинку немає ліфта або він погано працює - сюди нескладно піднятися пішки.

4-7 поверхи

Тут вже практично не відчуваються автомобільні вихлопи і не дуже шумно. Невисоко доведеться підійматися, якщо зламається ліфт, хоча і не так легко, як на другий поверх.

8 -16 поверхи

З цього поверху і вище починаються найсвітліші квартири. Найвищі дерева опиняються нижче.

Вище 16 поверху теж світло і хороші види. Але з точки зору пожежної безпеки верхні поверхи - не кращий вибір: спускатися звідси і складно, і довго. З іншого боку, якщо поверх останній або передостанній, допомога може бути надана з даху.

Самий верхній поверх

Як правило, на цих поверхах найсвітліші квартири, звідси відкривається непоганий вигляд. Але якщо людина боїться висоти, краще так високо не забиратися.

Є деякі додаткові можливості, типу обладнання справжнього каміна або приєднання частини горища.

Нагору f