Все про нерухомість - Статті

На якому поверсі краще житиРішення з приводу бажаної висоти проживання прийняти складно. Сьогодні все більше  купують квартири, розташовані на більш високих поверхах. Люди, які потрапляють на високі поверхи, закохуються у вид, який відкривається з вікон. Крім того, екологічна обстановка більш сприятлива, оскільки менше відчувається загазованість повітря.

Також на останніх поверхах висотних новобудов все частіше розміщують елітні житлові об'єкти - пентхауси, які користуються підвищеним попитом серед покупців елітного житла.

Детальніше: На якому поверсі краще жити

Корисно знати для тих хто продає житло

На сьогоднішній день ринок нерухомості незбалансований попитом та пропозицією, оскільки пропозиція квартир росте стрімкіше, аніж попит. Основним фактором впливу на успішні операції купівлі-продажу є правильний підхід до оцінки майна та подання її клієнту.

Детальніше: Корисно знати для тих хто продає житло

Перелік документів для купівлі-продажу нерухомості

Документи необхідні для укладення договору купівлі – продажу нерухомого майна

Договір купівлі-продажу оформляється виключно на нерухоме майно, яке належить особі на основі права власності.

Документи, які необхідно надати для оформлення договору купівлі–продажу квартири:

Детальніше: Перелік документів для купівлі-продажу нерухомості

Пердача функцій реєстрації прав на нерухоме майно

Пердача функцій реєстрації прав на нерухоме майно від Міністерства юстицій місцевим органам влади.

Рішення про передачу функцій реєстрації прав на нерухоме майно від Міністерства юстицій місцевим органам влади було прийняте кабінетом міністрів на першому засіданні нового складу уряду в середу 20 квітня.

Детальніше: Пердача функцій реєстрації прав на нерухоме майно

Поради експертів щодо купівлі нерухомості

Махiнацiї з нерухомістю— одна з актуальних проблем на сьогоднійшній день. Цей вид афер — у перших рядках злочинного "хiт-параду". За даними ГУ МВС квартирні афери займають одне з перших місць.

Люди, якi мрiють придбати квартиру чи будь яку нерухомість, не можуть почуватися безпечно i бути застрахованими вiд сумнiвної пропозицiї. За перших же спроб знайти на вторинному ринку житла "гiдний варiант" (щоб i площа влаштовувала, i цiна "не кусалася"!), покупець стикається з неймовiрно високими цiнами. Якщо до ваших рук хоча б раз потрапляла газета з оголошеннями, ви помiтили низку повiдомлень: "Продам квартиру. Дешево".

Детальніше: Поради експертів щодо купівлі нерухомості

Як вибрати будинок для покупки

Знайти будинок мрії непросто, дане заняття вимагатиме багато енергії і часу. Спочатку потрібно чітко уявити собі вимоги до будинку.
Щоб виділити якості, якими повинен володіти будинок, необхідно скласти список показників, які розділимо на обов'язкові і не обов'язкові. Це список показників може грунтуватися на наступних моментах.

Детальніше: Як вибрати будинок для покупки

Перелік послуг для клієнтів ріелторської компанії

1. Попередні телефонні переговори з потенційним клієнтом. Визначення потреб клієнта.
2. Підготовка до зустрічі з клієнтом. Попереднє визначення орієнтовної вартості варіантних об’єктів нерухомості.
3. Зустріч з клієнтом, переговори. Заповнення замовлення на придбання об’єкта нерухомості. Складання та підписання договору між клієнтом та ріелторською компанією  про надання посередницьких послуг.

Детальніше: Перелік послуг для клієнтів ріелторської компанії

Для платників єдиного податку!

С 1 января 2011 года изменена система, и механизм уплаты социальных взносов. Вместо сборов в четыре социальных фонда будут уплачиваться единый социальный сбор. Его, в том числе, будут уплачивать физлица-плательщики единого налога.

Детальніше: Для платників єдиного податку!

Перелік послуг для Клієнтів при продажі об’єктів нерухомості

1. Зустріч з Клієнтом. Перегляд та вивчення правостановлюючих документів на об’єкт нерухомості. Вивчення потреб Клієнта.

2. Виїзд на об’єкт нерухомості. Ознайомлення з об’єктом нерухомості, фотографування.

Детальніше: Перелік послуг для Клієнтів при продажі об’єктів нерухомості

Як безпечніше купити нову квартиру на первинному ринку нерухомості?

Що безпечніше - Фонди фінансування будівництва (ФФБ), цільові облігації або договору комісії, заставні та пайову участь?

Забудовники користуються всіма перерахованими схемами. Хоча в Законі України "Про інвестиційну діяльність" написано, що інвестування в будівництво житла може здійснюватися тільки через ФФБ, цільові облігації, Фонди операцій з нерухомістю та інститути спільного інвестування.

Детальніше: Як безпечніше купити нову квартиру на первинному ринку нерухомості?

Форми продажу квартир у новобудовах

Фонди фінансування будівництва

ФФБ акумулюють  кошти, передані інвесторами в довірче управління фінансовій установі. Фінустанова — управитель ФФБ частинами, у міру спорудження об’єкта перераховує забудовнику кошти довірителів, при цьому контролюючи цільове використання цих коштів та терміни будівництва. Основні умови інвестиційного процесу регламентує документ під назвою «Правила ФФБ», що розробляється фінустановою. ФФБ, як і всі інші механізми фінансування будівництва, не гарантує інвестору, що вносить кошти частинами, незмінності ціни квадратного метра.

Детальніше: Форми продажу квартир у новобудовах

Нагору f